PUCHAR PREZESA WRĘCZONY

I Puchar Kompleksu ZAGROŃ

O Puchar Prezesa Firmy Linter

Narciarstwo Alpejskie Slalom Gigant

Ranking zawodów

 

SP I-III/KobietaSP I-III/Kobieta

1  Madej Zuzanna SP I-III 50.97

2  Studnik Michalina SP I-III 51.71 0.74

3  Faron Nikola SP I-III 1:00.03 9.06

4  Kostka Zuzanna SP I-III 1:06.22 15.25

5  Zawada Patrycja SP I-III 1:09.92 18.95

SP I-III/Mężczyzna

1 Parchański Eryk SP I-III 44.56

2 Purol Mateusz SP I-III 50.70 6.14

3 Michalski Andrzej SP I-III 53.68 9.12

4 Biegun Miłosz SP I-III 56.34 11.78

5 Marian Miłosz SP I-III 57.75 13.19

6 Żebrok Mateusz SP I-III 1:10.92 26.36

7 Bury Kajetan SP I-III 1:11.56 27.00

SP IV-VI/Kobieta

1 Ilewicz Julia SP IV-VI 44.98

2 Dobosz Angelika SP IV-VI 47.70 2.72

3 Kuczyńska Klaudia SP IV-VI 51.14 6.16

4 Bojanowski Zosia SP IV-VI 1:02.34 17.36

5 Leszko Patrycja SP IV-VI 1:10.17 25.19

DSQ.

Kaczmarczyk Zosia SP IV-VI

SP IV-VI/Mężczyzna

1 Żabnicki Jan SP IV-VI 48.27

2 Biegun Mikołaj SP IV-VI 51.38 3.11

3 Knapek Dominik SP IV-VI 1:00.95 12.68

4 Pilch Tymoteusz SP IV-VI 1:03.40 15.13

Gimnazjum/Kobieta

1 Adamek Sara Gimnazjum 45.56

2 Bury Natalia Gimnazjum 46.81 1.25

3 Urbańczyk Karolina Gimnazjum 49.01 3.45

4 Tomankiewicz Aleksandra Gimnazjum 51.40 5.84

5 Dobrowolska Jacqueline Gimnazjum 52.26 6.70

6 Kuczyńska Agnieszka Gimnazjum 52.52 6.96

Gimnazjum./Mężczyzna

1 Kuczański Mieszko Gimnazjum. 39.93

2 Maciejowski Tomasz Gimnazjum. 40.31 0.38

3 Studnik Bartek Gimnazjum. 44.70 4.77

4 Zawada Piotr Gimnazjum. 45.05 5.12

5 Strzałka Wiktor Gimnazjum. 46.44 6.51

6 Jędraszczyk Dawid Gimnazjum. 54.22 14.29

7 Ryguła Mikołaj Gimnazjum. 59.13 19.20

Seniorki pow.36/Kobieta

1 Libera-Cichy Ola Seniorki pow.36 44.27

2 Gołda Jadwiga Seniorki pow.36 50.00 5.73

3 Bojanowski Anna Seniorki pow.36 52.66 8.39

4 Strzałka Anna Seniorki pow.36 53.21 8.94

5 Zawada Jolanta Seniorki pow.36 1:01.86 17.59

6 Lipiec-Warzecha Ludmiła Seniorki pow.36 1:08.46 24.19

Seniorki 20-35./Kobieta

1 Kozyra Katarzyna Seniorki 20-35. 48.58

2 Kostka Karolina Seniorki 20-35. 50.91 2.33

Szkoły Średnie/Kobieta

1 Raszka Weronika Szkoły Średnie 42.54

2 Frączkiewicz Agata Szkoły Średnie 44.17 1.63

3 Adamek Klaudia Szkoły Średnie 50.64 8.10

4 Ryguła Oliwia Szkoły Średnie 54.76 12.22

Seniorzy pow 56/Mężczyzna

1 Mika Edward Seniorzy pow 56 45.64

2 Marek Stefan Seniorzy pow 56 48.19 2.55

3 Kubica Stanisław Seniorzy pow 56 54.54 8.90

4 Gontarek Ryuszard Seniorzy pow 56 1:00.00 14.36

Seniorzy 45-55/Mężczyzna

1 Talik Zdzisław Seniorzy 45-55 39.55

2 Bojanowski Łukasz Seniorzy 45-55 43.31 3.76

3 Ryguła Dariusz Seniorzy 45-55 45.18 5.63

4 Cieślar Adam Seniorzy 45-55 45.89 6.34

5 Kępiński Zbigniew Seniorzy 45-55 1:06.98 27.43

Seniorzy 36-45/Mężczyzna

1 Pilch Leszek Seniorzy 36-45 40.30

2 Stańco Jan Seniorzy 36-45 40.47 0.17

3 Szymanek Daniel Seniorzy 36-45 41.24 0.94

4 Nieboras Janusz Seniorzy 36-45 41.33 1.03

5 Aszkiełowicz Grzegorz Seniorzy 36-45 41.42 1.12

6 Zając Jacek Seniorzy 36-45 43.14 2.84

7 Leszko Tomasz Seniorzy 36-45 45.02 4.72

8 Wełniak Grzegorz Seniorzy 36-45 45.60 5.30

9 Gojowy Franciszek Seniorzy 36-45 46.78 6.48

10 Zawada Andrzej Seniorzy 36-45 47.45 7.15

11 Żebrok Krzysztof Seniorzy 36-45 47.82 7.52

12 Libchen Damian Seniorzy 36-45 47.93 7.63

Seniorzy 20-35/Mężczyzna

1 Madejczyk Borysz Seniorzy 20-35 39.76

2 Kośniewski Łukasz Seniorzy 20-35 40.82 1.06

3 Szarzec Mateusz Seniorzy 20-35 40.90 1.14

4 Pilch Adam Seniorzy 20-35 41.15 1.39

5 Bednarz Andrzej Seniorzy 20-35 41.24 1.48

6 Pydych Paweł Seniorzy 20-35 41.41 1.65

7 Kochaj Jerzy Seniorzy 20-35 41.92 2.16

8 Cieślar Robert Seniorzy 20-35 42.32 2.56

9 Kiecko Piotr Seniorzy 20-35 42.35 2.59

10  Cieślar Tomasz Seniorzy 20-35 42.58 2.82

11 Szczyrba Marek Seniorzy 20-35 42.79 3.03

12 Kałucki Wojciech Seniorzy 20-35 43.04 3.28

13 Krosny Jan Seniorzy 20-35 43.92 4.16

14 Wełniak Rafał Seniorzy 20-35 45.60 5.84

Szkoły Średnie./Mężczyzna

1 Pająk Tomasz Szkoły Średnie. 39.07

2 Zwardoń Kamil Szkoły Średnie. 41.90 2.83

3 Szarzec Sebastian Szkoły Średnie. 46.63 7.56

4 Raszka Michał Szkoły Średnie. 47.40 8.33

5 Gojowy Bartek Szkoły Średnie. 1:05.59 26.52

 

Wróć